Молодіжний коворкінг-центр планують відкрити в центрі Тернополя

Перший молодіжний центр планують відкрити у Тернополі. Це буде майданчик та простір для роботи, відпочинку та розвитку молодіжних ідей. Гроші на втілення проекту планують отримати завдяки платформі "Громадський бюджет".

За словами ідейників проекту, працюватиме центр в форматі коворкінгу чи хабу, це передбачає простір для молодих тернополян, які зможуть безкоштовно використовувати приміщення для своїх заходів з метою комунікації, напрацювання ідей та відпочинку молоді. 

— Чи потрібен Тернополю простір де народжуються ідеї? А місце де ці ідеї можна втілити? Тепер уявіть, що такий простір є. Уявіть будівлю із чудово обладнаними кімнатами, де постійно відбуваються події, тренінги, активності. Уявіть простір де можна знайти однодумців та реалізувати свій проект. Таким місцем стане Молодіжний Центр, який ми плануємо створити в Тернополі, - розповів керівник проекту Святослав Абрам'юк.

Приміщення, яке планують використати для втілення проекту, знаходиться на вулиці Йосипа Сліпого,3 в самому центрі Тернополя. Там вже працює ряд громадських організацій міста, проте наразі будівля не підходить для організації тренінгів, форумів або інших масових заходів через незадовільний стан приміщень та відсутність необхідного обладнання.

 — Загалом на проект передбачено 1 млн грн. Більшість із цих коштів піде на капітальний ремонт приміщення та закупівлю обладнання. Після капітальних ремонтів ми плануємо реалізувати конкурс бізнес-проектів, проведемо більше 40 подій, залучимо 500 волонтерів та об’єднаємо роботу 10 молодіжних громадських організацій. Звісно ж надіємось, що тернополяни підтримають наш проект, - зазначає Святослав Абрам'юк.

Ознайомитись детальніше із проектом можна на сторінці "Молодіжного центру" у мережі facebook.

 

 


Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також