Діти учасників АТО з Тернопільщини цього літа зможуть безкоштовно відпочивати закордоном

 45 дітей учасників АТО з Тернопільщини безкоштовно поїдуть в Хорватію і Польщу. Діятиме поїздка з 18 по 30 червня у супроводі педагогів , лікарів та вчителів фізкультури. Поїздка планується у місто Загреб, столицю Республіки Хорватія. Триватиме вона 12 днів.
 
- В обласному Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сформований Реєстр дітей учасників Антитерористичної операції на Сході з наявними закордонними паспортами. Нині, в даній базі ми маємо 510 дітей уже. 180  з них побувало за кордоном в минулому році, це було 6 поїздок в країни Європи, - розповіла заступник директора обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Четвертак.

Поїздки є безкоштовними. Інколи вирішувати фінансові проблеми, зазначає Тетяна Четвертак, допомагають місцеві підприємці. Витрати ж закордоном беруть на себе іноземні партнери. Цьогоріч вже запланували дві поїздки. Крім Хорватії, з 5 по 19 липня планується поїдка у Варшаву (Польща).

Охочих відправити дітей на відпочинок у Європу просять звертатися в Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за місцем проживання. Або у Тернопільський обласний центр за номером телефону: 22-03-95.

Нагадуємо, відпочинок для дітей, чиї батьки воюють на Сході, обласна влада організовує вже другий рік поспіль. В Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пояснюють: метою такого проекту є підтримка родин наших захисників.

Джерело: «ІНТБ» 


Оксана Пілат

Опис відсутній


Читайте також