Топ-10 фактів про керівника патрульної поліції Тернополя

Володимир Струк 12 березня очолив патрульну поліцію Тернополя. Чоловік сам зі Львова і не планував ставати поліцейським. Каже, що рішення подати документи виникло спонтанно. Пропонуємо ознайомитись із подробицями життя головного полісмена міста. 

1) Начальник патрульної поліції Тернополя народився в селі Зимна Вода на Львівщині у родині простих службовців – батько в минулому був простим робітником, а мама економістом.

 2)  Закінчив 74 середню школу Львова, вступив на факультет комп’ютерних систем, систематизації та управління Національного університету “Львівська політехніка”. Працюючи уже інженером-програмістом, захистив магістерську роботу, а у 2012 році вирішив здобути другу вищу освіту за фахом фінанси та кредит.

 3) Працював у Львові інженером-програмістом, далі очолив службу димовидалення протипожежних систем. Пізніше потрапив до податкової, де очолив відділ супроводження інформаційних систем та адміністрування баз даних в Личаківському районі Львова. Після реорганізації став начальником управління обслуговування платників податків Шевченківського району. Чергові зміни у структурі посадили Володимира Струка в крісло начальника відділу примусових стягнень. 

4) Зі своєї старої посади Володимир звільнився, оскільки розчарувався у специфіці державної служби.

5) Рішення йти у патрульну поліцію виникло спонтанно. Побачив оголошення про набір, вирішив спробувати та подав документи. 

6) Володимир Струк каже, що методика викладання була надзвичайно цікавою. Курсантам довелося опановувати 23 дисципліни, проте підхід вчителів був бездоганний. Усе відбувалося у формі діалогу, писати конспектів не доводилося. Викладали майбутнім поліцейським не викладачі, а діючі працівники тих чи інших служб – адвокати, реформатори, психологи, професійні спортсмени та волонтери-медики.

7) Аби потрапити на керівну посаду Володимиру Струку довелося пройти ще один відбір. Після двохмісячного навчання викладачі та самі абітурієнти шляхом голосування обирали лідерів груп, кращих з кращих. Саме до їхнього числа зарахували Володимира. Після вишколу на базі Львівського державного університету внутрішніх справ став командиром роти, потім – заступником командира батальйону. У листопаді 2015-го його призначили командиром батальйону патрульної поліції в Львові.

8) Телефонний дзвінок змінив подальше життя Володимира Струка. Одного дня йому зателефонувало керівництво з пропозицією очолити патрульну службу Тернополя. На прийняття рішення часу було обмаль, тому ствердну відповідь Володимир дав за 20 хвилин.

9) Сьогодні в підпорядкуванні молодого керівника 260 працівників – 51 у апараті та 209 патрульних. Щодня на патрулювання Тернополя виїжджає 21 екіпаж, а це близько 50 патрульних. Усе місто поділене на 17 квадратів, якими курсує 17 автопатрулів. Ще чотири екіпажі – це командир роти або батальйону, їхні заступники та служба моніторингу.

10) Робочий день патрульного 12 годин. Вихідні залежать від зміни. Після денного чергування службовці відпочивають 24 години, а після нічного – 48. У вільний час поліцейські навчаються та вдосконалюють навики.

За матеріалами: tp.npu.gov.ua

  

Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також