Сьогодні біля "медичного" поляк посеред дороги стікав кров'ю (фотофакт)

Біля адміністративного корпусу Тернопільського державного медичного університету сьогодні поляк посеред дороги стікав кров'ю, викладачі університету старалися надати першу медичну допомогу хлопцеві до приїзду "швидокої".

 У хлопця почалася епілепсія, він впав на дорозі, через травми почалася кровотеча. З поляком були його друзі, вони перекладали викладачів, які просили його стиснути руку і заспокоювали тим, що все буде добре.

Як повідомили тернополяни кореспонденту ДОБИ, у хлопця раптово настав напад. Коли приїхала "швидка", то тернополяни обурювалися тим, що медики неправильно переносили його на ноші і дуже повільно все робили.

Довідково: Епіле́псія — це група довготривалих неврологічних розладів, що характеризуються виникненням судомних нападів. Ці напади можуть мати різний характер: від швидкоплинних і майже непомітних проявів, до появи тривалих судом. Для епілепсії характерне раптове виникнення нападів із рецидивами впродовж життя,тоді як напади, викликані певною відомою причиною вважаються епілептичними реакціями, які слід відрізняти від епілепсії як хвороби.


Оксана Пілат

Опис відсутній


Читайте також