На Тернопіллі стартувала акція для дітей, батьки яких воюють в АТО

15354_768395133237934_8810032799065777232_n22 лютого Тернопільським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато проведення благодійної соціальної акції «Даруймо радість дітям» для дітей області, батьки яких стали учасниками антитерористичної операції.

 Благодійний проект стартував за підтримки Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки та Тернопільської обласної громадської організації «Благодійність».

-Ми спільно повинні дбати про те, аби по можливості зменшити той страшний відбиток, що залишає по собі  військовий конфлікт на сході. Надзвичайно важливо підтримати зараз цих дітей, чиї  батьки ризикуючи власним життям, виступили на захист нашої України. За таких умов найкращі ліки для наймолодших – це нові враження, позитивні емоції та увага з боку небайдужих людей” -  сказала заступник  директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т.О. Четвертак.

Учасниками першого етапу акції стали 30 дітей дошкільного та молодшого шкільного віку Тернопільського району. Діти мали змогу переглянути чудову  казку «Дивовижні перетворення» Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки та отримали подарунки від дітей з німецького міста Білефельд, які передала Тернопільська обласна громадська організація «Благодійність».


Оксана Пілат

Опис відсутній


Читайте також