Красуня з Тернополя схожа на діснеївську принцесу Покахонтас (фотофакт)

18-річна тернополянка Анастасія Лисятинська схожа на героїню діснеївського мультфільму "Покахонтас". У дівчини є стандарти зовнішності, які притаманні анімаціним красуням: пухкі губи, розкішне волосся, виразні очі і тонка талія. 

За словами Насті, друзі та знайомі уже давно помітили подібність, проте колись все було не так.

- У дитинстві я була повненькою. Батьки спершу переживали, але потім змирились і сказали собі, щоб я лише була здорова, а все інше то пусте. З роками я почала рости і стала такою, як є зараз. Також спочатку у мене було русяве волосся і я була підстрижена "під хлопчика". Але оскільки батьки у мене темні, то і я з часом почала темніти, а волосся відросло. Помічати схожість почали люди на вулицях, казали: "дивіться, дивіться, як дівчина схожа на Покахонтас". А в останні роки то це взагалі, - розповідає красуня.

Анастасія  навчається на 1-му курсі медичного університету за спеціальністю "Лікувальна справа".

У майбутньому бачить себе пластичним хірургом і планує допомагати людям бути красивими.

- Я спочатку дуже хотіла поступати в театральний, бо я пишу вірші і трошки займаюсь творчістю. Проте, бабця, яка працює терапевтом, завжди бачила мене медиком та й мені самій подобалось дивитись, як до неї приходять відвідувачі, спілкуються і як вона їм допомагає, - говорить студентка.

- І так склалось, що я поступила тут і залишилась у Тернополі.  Поки що, навчання подобається. Дуже хочу стати хірургом, а саме пластичним хірургом. Оскільки завжди мріяла допомагати людям. Вважаю, що немає нічого поганого, коли людина хоче бути красивою.

Днями 18-річна тернополянка взяла участь у конкурсі СтудМіс ТДМУ-2014. Виграти дівчині не вдалось. Лише отримала титул Міс фото. Каже, що для неї це був перший конкурс краси і вона рада, що випробувала себе.

- Я рада, що за мене дуже сильно вболівали друзі і саме вони, можна сказати, змусили піти на цей конкурс. Я була трохи розчарованою, що не виграла, проте це вирішили судді. Для мене такий конкурс - це дуже великий досвід,  - каже дівчина. Також красуня розповіла, що у майбутньому хотіла б зробити фотосесію у такому вбранні, як у "Покахонтас". Проте, для цього потрібно пошити костюм і знайти професійного фотографа, який би зміг передати схожість через об'єктив.

Довідка: Мультфільм про індіанську красуню Покахонтас зняли у 1995 році  Варто додати, що це був перший фільм, випущений Walt Disney Pictures, заснований на реальних персонажах. Індіанська жінка на ім'я Покахонтас існувала в реальності. Музична тема з мультфільму під назвою «Colors of the Wind» у виконанні Ванесси Уїльямс отримала премії «Оскар» і «Греммі». Сергій БАЛУЦЬКИЙ


Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також