Тернопільщина: Фотограф прославився в соцмережах через "Руку Бучацької історії"

Фотографії хлопця з Бучача стали популярними в соцмережах. Юрій Остапа зробив кілька знимок в стилі "світлина у світлині"і розмістив їх у себе на сторінці. За кілька днів вони набрали більше 800 лайків, а також близько 150 людей розмістили ці фотографії у себе на сторінках. І хоч подібні проекти вже не новинка, проте жителям Бучача ідея юного фотографа сподобалась.

- Приємно, що цей "міні-експеримент" викликав такі позитивні відгуки, за що величезне дякую. Цей проект- експеримент планувався мною давно, і, зважаючи на обсяг накопичених матеріалів, яких не так багато, я вирішив спробувати, - розповів Юрій. - Період від задуму до реалізації був досить довгим, через зайнятість, погодні умови, та пошук старих фотографій. Чекав коли потеплішає. Направду, сама реалізація не зайняла багато часу 1-1,5 години, оскільки всі фотографії зроблені в історичній частині нашого міста, в радіусі 100-200 м. Шкода, що цікавих фотографій, які б підходили до цього проекту, не так вже й багато. Якщо обсяг накопичуваного матеріалу збільшиться, думаю, зможу додати ще декілька фотокарток.

 Колекцію своїх світлин хлопець назвав "Рука Бучацької історії", також фотограф подякував за допомогу другу Андрію Витрикушу, пишуть на сайті Бучацькі новини.

Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також