Тернополян безкоштовно вчитимуть флорболу

Відкрите тренування з флорболу проведуть у Тернополі. Спробувати себе у цьому виді спроту можуть усі охочі, адже заняття проведуть безкоштовно.

Відбудеться воно 18 вересня о 15:30 на спортивному майданчику, що розташований на вулиці Старий ринок, 2-5. Тренуватиме Мамус Тарас Володимирович. Довідка: Флорбол — командний вид спорту. Грається пластиковим м’ячем, удари по якому наносяться ключкою. Ціль гри: забити м’яч у ворота суперника. Тривалість гри - 3 періоди по 20 хв. Перерва між періодами триває 10 хвилин. У деяких випадках третій період у флорболі не грається. Гра проходить на майданчику розміром 40 на 20 метрів, закритої бортиками, кути заокруглені. Існує другий варіант проведення гри: на майданчику розміром 24 на 14 метрів, в такому випадку команда складається з трьох польових гравців і одного воротаря. В Україні національна асоціація з флорболу була створена в 2005 році. 18.09_флорбол