Тернопільські борці стали міжнародними чемпіонами у Словакії (ФОТО)

Тернопільські борці Володимир Рибін та Василь Ільницький стали чемпіонами Міжнародного турніру з вільної боротьби. Змагання проходили минулих вихідних у Словакії

. У змаганнях брали участь спортсмени з Польщі, Чехії, Словакії, Угорщини та України. - У більшості своїх суперників наші хлопці виграли технічно або ж положили на туше. Володимир Рибін у ваговій категорії до 47 кілогамів виграв у срібного призера Даніеля Будики з Ряшова (Польща) з рахунком 7:5. На третьому місті у цій категорії теж польський спортсмен Пшемислав Куборек з Ряшова, - повідомляє Президент СК ім.Б.Сцібайла «ГалТер’S» Ігор Сцібайло. Василь Ільницький у ваговій категорії до 53 кілограмів у фіналі зустрівся з словаком Мартіном Хорінекем з Дунайплавби і виграв у нього з рахунком 6:0. Бронзовим призером у цій категорії став чех Давід Копріва з Вітковіц. Обидва тернопільські спортсмени навчаються зараз у Львівському училищі фізичної культури, поїздку на міжнародні змагання до Словакії організував Спортивний клуб імені Богдана Сцібайла «ГалТер’S». У Словакії тернополян з приємністю запросили на міжнародні змагання до Чехії, які відбудуться в місті Остравауже в червні. За наявності державного чи міського фінансування, або спонсорів, тернопільська команда зможе взяти участь і у цих змаганнях. CBRkYkciMs4 CMpKueZtots dDB6HVubFww PZQCMpeFUBQ Q5lSg0I0Q98 STogQ2sNCi8 t9M2JBozVUI wqNrjBeV_Q8 4OUNA5iRlm4