Гармати зі штучним снігом, освітлені лижні траси і сноутюби - цієї зими в Тернополі

1Покататись на лижах та надувних санках  можна буде взимку в Тернополі. Гірськолижний комплекс "Савич-парк", який вже кілька років є в Тернополі, цьогоріч удосконалять і додатково обладнають. Комплекс менше залежатиме від погоди, адже тут поставлять гармати і стрілятимуть штучним снігом.

Загалом там з’являться додаткові траси, буде вже не один, а два підйомники, а ще – гармати зі штучним снігом і ратрак – спеціальний грейдер для розгортання снігу на схилі. Останнього лише кілька днів тому придбав керівник проекту «Савич-парк» Віталій Кирилов. Відтак, за кілька місяців тут кожен зможе гарно провести час, - йдеться в матеріалі ТМЦ.інфо.

- Перше – це основна траса, де катаються дорослі і впевнені лижники, є траса з маленькими трамплінами для екстремалів, є траса для дітей і початківців. Також цього року ми хочемо запустити трасу для сноутюбу, щоб можна було кататись на надувних «колесах» і отримувати задоволення – тим, хто ще боїться стати на лижі чи сноуборд, - зазначає Віталій Кирилов, керівник гірськолижного комплексу «Савич-парк»

Ідея встановити систему штучного засніження схилів у інвесторів виникла вже давно, однак дуже коротка і малосніжна минула зима поставила питання «ребром» – потрібно негайно щось робити. Відтак, уже цього літа проклали водопровід, а також придбали кілька цистерн для зберігання води. Саме з цієї води гармати вистрілюватимуть штучним снігом. І в цьому є своя перевага: штучний сніг лежить довше за природній, оскільки він складається не зі сніжинок, а з дуже дрібних крижинок. Відтак, густина покрову зі штучного снігу більша.

- Ми від себе робимо все для того, щоб упродовж 4-5 днів при температурі -4…-5 градусів ми засніжили гору. Я сподіваюсь, що цього року така температура буде в кінці листопада – на початку грудня, і ми вже цього року вийдемо на «серйозний» сезон, - говорить Віталій Кирилов.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті savich-park.te.ua. Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Тетяна Шабанова.  


Редакція ДОБИ

Опис відсутній


Читайте також