Тернопіль: рятувальники опублікували фото після нічних прильотів

Вчора 13 травня, орієнтовно о 22.35 годині, російські терористи завдали ракетного удару по місту Тернопіль. Попередньо відбулося влучання уламків крилатої ракети в складські приміщення, яке призвело до пожежі.

У місцях падіння зафіксовано 2 осередки горіння.

Ми хочемо повідомити, що на місці події працюють сили та засоби Тернопільського гарнізону по підвищеному номеру виклику. Загалом для гасіння пожеж залучено 18 одиниць техніки та 80 осіб особового складу,  повідомили в ДСНС.

На жаль, в результаті події травмовано 2 особи. Попередньо осколкові поранення та опіки. Потерпілі перебувають у лікарняних закладах. Їм надається уся необхідна допомога.

О 01:52 годині локалізована пожежа першого осередку, а о 02:28 годині — пожежа другого.

Наразі, ліквідація пожежі триває.

Близько 5 години ранку 14 травня наше місто було вдруге атаковано ворогом. У результаті вибухів, ймовірно від уламків ракети, були пошкоджені цивільні будівлі та автомобілі. Наразі немає інформації про постраждалих.

На місці подій працюють представники Головного управління ДСНС України у Тернопільської області, ГУ НП, СБУ, органи місцевої влади.




Наталка Паламарчук

Опис відсутній


Читайте також