Машини для військових: З Тернополя на фронт відправили 16 позашляховиків

Тернопільщина продовжує забезпечувати українських оборонців необхідною технікою та автівками. Зокрема, днями на передову відправили 16 позашляховиків, 19 Mavic Fly More Combo, 1 Mavic 3T з тепловізором, 2 генератори та 4 зарядні станції, 3 евакуаційні гелікоптерні ноші, 2 тепловізори.

Як повідомив депутат Тернопільської міської ради від “Слуги Народу” Віктор Гевко, придбати усе необхідне вдалось завдяки українцям, які відвідували концерти команди VIP Тернопіль в Канаді та прийняли участь у благодійних аукціонах.

— Наприкінці 2022 року ми проїхали з своїм концертом Великий Благодійний тур Канадою. 11 міст, 12 концертів. Ми зібрали $180,211 і сьогодні раді відзвітувати про усі закупівлі здійснені на ці кошти. Розуміючи всю відповідальність, питанням пошуку і доставки позашляховиків займалися члени команди VIP Тернопіль особисто. Дякуємо усім прекрасним українцям, котрі відвідували наші концерти і усім, хто ще буде приходити на наші виступи і допомагати ЗСУ разом з нами, — подякував Віктор Гевко.
Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також