Вбивство у Почаєві. Правоохоронці повідомили деталі інциденту

Про бездиханне тіло невідомого чоловіка в одному із дворів Почаєва на лінію "102" повідомив місцевий житель. Судово-медичний експерт підтвердив, що смерть 54-річного чоловіка, жителя Лановецької територіальної громади, настала в результаті ударів в різні частини тіла.

Як з'ясувалось, до смерті потерпілого причетний сам додзвонювач. Він фактично одразу зізнався у протиправному.

За словами підозрюваного, 8 вересня він зайшов в гості до знайомого, який розпивав спиртні напої із потерпілим. Між двома чоловіками виник словесний конфлікт. Суперечка розпочалася у помешканні. Розмова переросла в штурханину. Далі підозрюваний кілька разів вдарив співрозмовника по голові,  повідомляють у поліції.

Після цього чоловіки вийшли на подвір'я, де продовжилася бійка. Один із чоловіків впав, а його кривдник ще кілька разів вдарив його, а після цього пішов додому. 

Господар житла залишився біля бездиханного тіла товариша. Коли останній перестав подавати ознаки життя, він розшукав винуватця сварки. Зловмисник прийшов перевірити свою жертву, а як переконався, що той мертвий, викликав поліцію, заявивши, що проходив повз будинок і побачив тіло невідомого.Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також