Митрополит УПЦ МП Онуфрій молився у Почаєві. Що про це відомо

Митрополит Онуфрій у Почаєві 5 серпня очолив урочистості з нагоди 425-річчя перенесення чудотворної ікони в Почаївський монастир.

Про це повідомляють на офіційній сторінці УПЦ МП у Фейсбуку.

Почаївський образ Богородиці у 1597 році віддала обителі Анна Гойська – після того, як по її молитвах до Божої Матері прозрів сліпонароджений брат Филип. Поміщиці Анні ікону подарував грецький митрополит Неофіт на знак вдячності за гостинність. З того часу Божа Матір явила від Свого образу багато чудес.

Святкування 5 серпня (23 липня за старим стилем) встановлене на згадку про одне з них – порятунок Почаївського монастиря від татар влітку 1675 року, коли Богородиця з’явилась над оточеною загарбниками обителлю та розігнала ворогів.

4 серпня Митрополит Онуфрій очолив акафіст перед чудотворним образом та всенічне бдіння у Преображенському соборі Лаври. Предстоятелю УЦ МП співслужили архиєреї Української Православної Церкви МП, намісник обителі митрополит Почаївський Володимир, братія лаври. За всенічним бдінням молились тисячі вірян”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що під час богослужіння 5 серпня піднесли молитви за мир в Україні, про Божий захист від жахіть війни.Наталка Паламарчук

Опис відсутній


Читайте також