На Тернопільщині є 57 вакансій у сфері торгівлі

В останню неділю липня – День працівників торгівлі. Більше 3,5 мільйона українців зайняті у цій сфері.

На фахівців цього виду діяльності є постійний попит на ринку праці. З початку 2022 року роботодавці Тернопільщини мали потребу в 1018 працівниках сфери оптової та роздрібної торгівлі: продавцях продовольчих і непродовольчих товарів, продавцях-консультантах,  продавцях (з лотка, на ринку), касирах торговельного залу, менеджерах із збуту та ін. Це 14% від усіх вакансій по області. З них 62% вже укомплектовані службою зайнятості.

Станом на 28.07.2022 на Тернопільщині є 57 вакансій у сфері торгівлі. Своїм працівникам роботодавці готові платити до 15 тис. гривень.

За спрямуванням служби зайнятості професії касира торговельного залу (термін навчання 4,5 - 5,5 міс.) та продавця продовольчих товарів (термін навчання 4,5 - 5,5 міс) можна здобути в Івано-Франківському, Львівському, Полтавському, Одеському, Рівненському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Професію продавця продтоварів також можна здобути в Чортківському вищому професійному училищі. Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.Наталка Паламарчук

Опис відсутній


Читайте також