4 найкорисніших функції дитячих смарт-годинників

Дитячі розумні годинники допомагають батькам краще дбати про безпеку дітей. Моделі для маленьких користувачів відрізняються яскравим дизайном. Практично всі дитячі часи смарт мають слот для сім-карти. Кількість режимів і функцій у розумних годинників можуть бути різними. На сайті gelius.ua можна знайти цікаві моделі та обрати ту, яка підійде саме вам.

Можливість відстеження місця розташування дитини за допомогою GPS

GPS-модуль є майже у всіх дитячих смарт-годинниках, а ось програмне забезпечення, яке працює у зв'язці з геолокацією, може бути різним. У більшості випадків програма на смартфоні батьків дозволяє точно відслідковувати розташування дитини. Похибка може сягати 15-20 метрів. Особливо це стосується тих випадків, коли дитина знаходиться у приміщенні. У найдешевших моделях сигнал може взагалі пропадати, тому якщо важлива саме ця функція, варто купувати якісні пристрої.

Відстеження місцеположення за допомогою функції LBS

LBS дозволяє визначати розташування за вежами стільникового зв'язку, кожна з яких відповідає за певний географічний сектор на карті. Точно визначити координати в цьому випадку не вдасться, оскільки похибка може становити 2-3 кілометри, але можна буде зрозуміти, в якому районі знаходиться дитина. Ця функція дуже корисна в тому випадку, коли сигнал GPS зникає. 

Голосовий зв'язок

Дозволяє дитині спілкуватися з дорослими без допомоги смартфона. У налаштуваннях годинника вказуються номери телефонів, для яких будуть доступні вихідні та вхідні дзвінки. Деякі моделі підтримують режим обміну голосовими повідомленнями через програму на смартфоні батьків.

Режим прослуховування

Цей режим дозволяє прослуховувати обстановку навколо дитини непомітно для неї самої. Тато чи мама надсилають запит через мобільний інтернет і дитячий годинник через 1-2 хвилини сам дзвонить дорослим. Зв'язок у цьому випадку працює в односторонньому режимі: дитина не може чути, що відбувається на іншому кінці з'єднання.

Основне призначення дитячих моделей смарт-годинників — дозволити батькам краще подбати про безпеку дитини. Корисні функції дозволяють контролювати переміщення маленького користувача, завжди знати де він знаходиться. Завдяки розумним годинникам батьки можуть в будь-який момент зв’язатись з дитиною. Якщо смартфон школяр може загубити, то смарт-часи завжди будуть в нього на руці.


Наталка Паламарчук

Опис відсутній


Читайте також