Тернопільщина у "зеленій" зоні карантину. Що це означає

В Україні станом на 9 червня всі області перейшли в "зелену" зону карантину. У "зеленій" зоні діють найслабші карантинні обмеження, зокрема, цей рівень дає змогу переглянути підходи до протиепідемічних обмежень у бік пом'якшення.

«Від сьогодні на всій території України визначено зелений рівень епідемічної небезпеки, тому Міністерство охорони здоров’я розглядає можливість пом’якшити карантинні обмеження. На Тернопільщині загалом від COVID-19 одужали 67344 особи. Протягом минулої доби зафіксовано 24 нових випадків. Поряд з тим, нагадую, що попри покращення епідситуації, COVID-19 не подолано. Прошу усіх жителів області бути відповідальним щодо свого здоров’я і не нехтувати рекомендаціями медиків щодо запобігання поширення інфекції», - зазначив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.

"Зелений" рівень встановлюється одночасно на всій території України, якщо, зокрема, коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 методом ПЛР і з визначення антигену SARS-CoV-2 менше ніж 5%.

Крім того, "зелений" рівень на території країни встановлюється, якщо захворюваність на території щонайменше 13 регіонів України становить менше ніж 50% епідпорогу.
Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також