У Тернополі виділили 1,5 млн грн на придбання кисневих концентраторів

З бюджету громади додатково спрямовано ще 1,5 млн грн на придбання кисневих концентраторів та моніторів спостереження. Таке рішення прийняв виконавчий комітет.

Як зазначають в Тернопільській міській раді, раніше для міських лікувальних закладів було закуплено кисневі концентратори, відремонтовано киснепроводи, встановлено кисневі точки, придбано апарати штучної вентиляції легень.

Зокрема минулого року у лікарні №2 облаштували стаціонарний кисневий генератор, завдяки чому заклад отримав автономне джерело кисню. Однак кількість хворих із коронавірусом продовжує збільшуватися. Відтак на території комунальної міської лікарні №2 уже розпочали облаштовувати майданчик під встановлення кисневої бочки - генератора холодного кріогенного об’ємом 8 кубічних метрів.

А також за додатково виділенні кошти для лікарні швидкої допомоги міської лікарні № 2 закуплять кисневі концентратори та монітори спостереження.

Додамо, що у Тернопільській лікарні швидкої допомоги розгорнули госпіталь на 160 ліжко-місць для надання медичної допомоги пацієнтам з коронавірусною інфекцією.

Джерело


Наталка Паламарчук

Опис відсутній


Читайте також