Холодильник Bosch — це найкращий вибір

Обрати такий холодильник, щоб він відповідав усім вашим вимогам — це нелегка задача. З огляду на технічні характеристики та дизайн оптимальним варіантом може стати холодильник Bosch.

Довговічність та енергозберігаючі технології

Bosch пропонує багато моделей. Хоча абсолютно всі виробники вихваляють свою продукцію, перед купівлею завжди потрібно всебічно оцінити обраний товар. Так що ж пропонує німецький Bosch? Перш за все, надійність та практичність рішень. Кожен агрегат цього виробника має таку важливу якість, як довговічність, незалежно від того, це сучасна модель це або ретро-холодильник, що продається у магазині вживаної техніки. Bosch орієнтується на якість, а для споживача це означає менше поломок і нижчі витрати на експлуатацію холодильника.

Більшість холодильників цього виробника також можуть похвалитися застосуванням енергозберігаючих технологій. Це важливо, бо таким чином ви заощадите на рахунках за електроенергію. Отже навіть придбання дорогого холодильника може бути для вас вигіднішим.

Функція No Frost

Якість збірки — це одне, але також важливі і додаткові функції. Саме інноваційні технологічні рішення значно підвищують комфорт при використанні, незалежно від того, чи це окремо стояча модель чи вбудований холодильник. Функція No Frost передбачена майже в кожному новому холодильнику Bosch. Завдяки їй ані продукти харчування, ані стінки морозильної камери не покриваються морозом або льодом.

Ще одним цікавим рішенням є всілякі зручності, наприклад льодогенератор чи вбудована поличка для пляшок вина.

Окремо стоячий або вбудований холодильник?

При виборі нового холодильника ключовим фактором є параметри приміщення. Якщо ви лише проектуєте свою нову кухню, то, безумовно, маєте набагато більше свободи в тому, що стосується розмірів вашого нового холодильника. Це добре, адже пропозиції німецького виробника також включають моделі з двостулковими дверима, які є досить широкими, але при цьому передбачена значно більша місткість холодильника та морозильної камери.

Однак якщо ви шукаєте моделі, які можна розмістити під стільницею невеликої міні-кухні, це теж не проблема. Завдяки 140-річному досвіду Bosch випускає майже всі доступні варіанти  холодильників. Німецька компанія знає, як виготовляти високоякісну побутову техніку.

На українському ринку Bosch пропонує:

холодильники з морозильною камерою;

холодильні шафи;

морозильні камери;

аксесуари.Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також