На Теребовлянщині - спад захворюваності на COVID-19

Менше інфікованих коронавірусом на Теребовлянщині. Медики помітили спад захворюваності.

Пік захворюваності в районі на коронавірус припав на 3 листопада. Після цієї дати почався спад, який триває до сьогоднішнього дня. Про це розповіла завідувач Теребовлянського міжрайонного відділу ДУ „Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України” Людмила Палідвор.

Станом на 20.11.2020 року в Теребовлянському районі у 1013 випадках лабораторно підтверджено діагноз коронавірусної інфекції, з них 25 летальних. 851 хворий одужав. 137 продовжують хворіти, з них 118 перебувають на амбулаторному лікуванні з легкою формою перебігу хвороби, серед них дітей нема.

Зі слів директора Теребовлянської центральної районної лікарні Михайла Никеруя, у підпорядкованому йому закладі на даний час перебувають 19 хворих із підтвердженими діагнозом COVID-19. 1 особа під’єднана до апарату ШВЛ. 7-ми особам потрібна киснева підтримка: 6 хворих отримують кисень через маску, 1 – від кисневого концентратора. У важкому стані перебувають 4 хворих.

Нагадаємо, в Теребовлянській ЦРЛ розгорнуто 44 ліжка для лікування пацієнтів з коронавірусом. Усі вони забезпечені киснем. Відсоток зайнятих ліжкомісць складає 32.

«Ситуація із коронавірусом у районі напружена, але стабільна та контрольована. Кількість підтверджених хворих щодня коливається в межах 3-9. Але важливо розуміти, що розслаблятись не можна, адже коронавірус серед нас. Він продовжує передаватись від людини до людини через повітряний і контактний шляхи. Ситуація може погіршитися будь-коли. Попереду вихідні дні. Закликаю підприємців, громадян дотримуватись карантину вихідного дня та усіх протиепідемічних вимог», - сказав голова райдержадміністрації Ярема Шатарський.

Джерело
Наталка Паламарчук

Опис відсутній


Читайте також