На Тернопільщині працює комплекс з унікальними оздоровчими процедурами. Відео


Готельно-туристичний комплекс “Орися”, що в селі Оришківці, Гусятинського району, пропонує відпочинок на усі смаки. Плавальний басейн, три сауни на дровах, турецька баня хамам, ропняні гідромасажні басейни – все для вашого здоров’я.

Ропа Гусятинська – аналог води Прибалтійського курорту Друскінінкай. Це унікальна високомінералізована вода з вмістом солі 25-30 грам на літр води, з великим вмістом брому та йоду.
До ропняної купелі тут додають бішофіт Полтавський.
“Ропа Гусятинська допомагає при хворобах опорно-рухового апарату, серцево-судинних захворюваннях, захворюваннях дихальних шляхів та шкіри, при гіпертонічній хворобі, цукровому діабеті, гінекологічних захворюваннях. Ропняна купіль має розслаблюючі властивості, заспокоює при нервових розладах, стресах, депресіях. У парних з травами полину, м’яти та меліси, при температурі 80-110 градусів гинуть всі хвороботворні віруси. У нас оздоровлюються люди яким потрібна реабілітація після операцій та різного роду травм”, – розповів власник готельно-туристичного комплексу Ярослав Угляр.
У готельно-туристичному комплексі “Орися” є можливість проживання та харчування. Тут дотримуються усіх санітарних норм та правил на карантині.
Тут завжди раді прийняти і допомогти заради вашого гарного настрою та здоров’я.

Читайте також:  На Тернопільщині є комплекс із унікальною мінералізованою водою

Редакція ДОБИ

Опис відсутній


Читайте також