Картини на поштових марках: художниця з Тернопільщини має нове досягнення

Художниця з Тернопільщини Олеся Гудима стане другою чиї роботи розмістять на поштових марках. Першим був Іван Марчук. Про це повідомляє «Суспільне Око».

Як зазначає сама мисткиня, у свої 28 вона кардинально змінила життя. Жінка покинула журналістику та вирішила присвятити себе мистецтву. Загалом у доробку художниці – понад 1000 робіт. 

«Малювання для мене – це мій спосіб взаємодії зі світом... Це голод, це мій хліб. Я можу не їсти, не пити, а от малювати не можу...», – ділиться художниця.

Олеся Гудима створила кілька серій картин – «Квіти», «Українська мадонна», «Ангели миру для України», «Сновида», «Кроки». Їх можна побачити в приватних колекціях майже усіх країн світу – в Канаді, Франції, США, Німеччині, Англії, Вірменії, Іспанії, Польщі, Швейцарії. Сама ж художниця каже, творити їй підказує серце.

«Коли малюю, перебуваю у стані, що близький до медитації. Цей стан допомагає мені зрозуміти, хто я та відновити свій зв’язок із Богом. Хтось може поїхати у святе місце — а я сідаю малювати», — каже художниця.

До слова, для марки з серії «Кохання – це життя» обрали картину «Наречена». Її художниця присвятила світлій пам’яті кінорежисера Сергія Параджанова та актора Івана Миколайчука.


Наталка Паламарчук

Опис відсутній


Читайте також