Фракція «ЄС» одноденний заробіток перераховує для постраждалих від негоди на Тернопільщині


Уряд не виділив жодної гривні на ліквідацію наслідків негоди на Тернопільщині. Зокрема, у нашій області найбільше постраждали Бучацький, Монастириський, Заліщицький та Борщівський райони. Саме тому фракція «Європейської Солідарності» у Верховній раді України ініціювала звернення до Уряду щодо виділення додаткових коштів для Тернопільської області та озвучила його і на засіданні Погоджувальної Ради, і з трибуни Верховної ради.

 

Зокрема, як повідомив п’ятий президент України, народний депутат Петро Порошенко, фракція «Європейської Солідарності» у Верховній раді України свій одноденний заробіток збирає і перераховує для постраждалих родин в Івано-Франківській та Тернопільській областях.

 

«Тернопіль, сьогодні теж, на жаль, залишився поза увагою Уряду. Просив би всіх народних депутатів, тут не треба тягнути ковдру на себе, підтримати цю ініціативу і парламент також повинен висловитися з цього приводу», – наголосив Петро Порошенко під час засідання Погоджувальної Ради.

 

Нагадаємо, Івано-Франківська область отримає з резервного фонду щодо ліквідації наслідків негоди понад 480 млн. грн., Чернівецька та Закарпатська - по 30 млн. та Львівська - 10 млн. грн., Тернопільщина не отримає нічого! 

 

❗У Тернопільській області також була повінь і для нас незрозумілий суб'єктивний підхід з боку центральної влади в особі...

Опубліковано Степаном Барною Понеділок, 29 червня 2020 р.

Редакція ДОБИ

Опис відсутній


Читайте також