У Збаражі хворий на коронавірус розгулював вулицями без маски

Кількість хворих на коронавірус у Збаразькому районі росте. За минулу добу там підтвердили 4 нові випадки. Втім, для деяких людей це не є причиною дотримуватися карантинних заходів.

Житель Збаража, який хворий на COVID-19, гуляв містом без маски. А його близькі родичі, як є контактними особами, вільно відвідують магазини і аптеки. Про це анонімно у спільноті «Політичний Збараж» повідомляють місцеві.

«Пишу , бо хочу висказатись. Дорогі мешканці Збаража та не тільки, я вас прошу будьте небайдужими до свого здоров’я. Можете в коментарях писати що коронавірусу нема і так далі. Але пишу до людей, які вважають що коронавірус є. Сьогодні була не дуже приємна ситуація. Коли мені сьогодні було потрібно вийти по термінових справах в центр, дорогою в центрі побачила одного із сусідів який справді хворий на коронавірус , який був без маски та його найближчі родичі заходили в магазини і робили вигляд, що вірусу ніякого нема. Так питання , коли людина хвора на коронавірус і знаходиться в центрі міста , чи буде штраф за порушення карантину ? Бо таке відчуття , що ми всі сиділи вдома марно , бо не всі усвідомлюють страх хвороби P.S. Мені потрібно було в аптеку». – йдеться у дописі.

Джерело: Тернополяни


Наталка Паламарчук

Опис відсутній


Читайте також