Як підвищити потенцію: корисні поради та рекомендації

Зниження потенції – неприємна ситуація, внаслідок якої значно погіршується інтимне життя чоловіка, з’являються непорозуміння і сварки в сім’ї, які шкодять нормальним стосункам у парі та можуть призвести до розлучення. Як безпечно підвищити потенцію – далі по тексту.

Більшість чоловіків середнього та похилого віку стикаються із симптомами еректильної дисфункції (імпотенції), яка супроводжується зниженням сексуального потягу, в’ялістю пеніса, відсутністю ранкових ерекцій, небажанням займатися сексом. Також про початок розвитку імпотенції свідчить наявність труднощів із досягненням і збереженням ерекції, достатньої для проведення якісного полового акту. Наявність перших «дзвіночків» - привід негайно зайнятися власним здоров’ям. Зволікання із лікуванням тільки погіршить ситуацію і призведе до повного полового безсилля.

Методи підвищення потенції без радикальних мір

Лікування імпотенції залежить від її походження і ступеню розвитку. Проте існує один безпрограшний метод боротьби зі статевою дисфункцією – препарати для підвищення потенції. Такі препарати працюють м’яко і надійно, повертаючи чоловічу силу і витривалість у ліжку. Найпопулярніші препарати цієї категорії: Віагра, Сіаліс, Левітра, Камагра. Такі ліки ідеально підходять для симптоматичного лікування імпотенції та зниження статевого потягу у чоловіків різних вікових категорій. Вони ефективні при різних формах дисфункції (психогенного, органічного та змішаного походження) та при різному ступені розвитку захворювання. Таблетки діють швидко і зберігають свій ефект від 4 до 36 годин в залежності від препарату.   

Для отримання найкращого результату під час лікування за допомогою таблеток для підвищення потенції важливо дотримуватись правил здорового способу життя, які включають:

  • відмову від шкідливих звичок;
  • оптимізацію режиму дня із достатнім ментальним та фізичним відпочинком;
  • регулярне збалансоване харчування;
  • часті прогулянки на свіжому повітрі;
  • роботу над емоційним станом, уникання стресових ситуацій, психологічного перенавантаження;
  • регулярні фізичні навантаження, заняття спортом.

Також існують деякі народні способи підвищення потенції за допомогою різноманітних лікувальних трав, коріння, плодів та продуктів харчування. На чоловічу потенцію має позитивний вплив петрушка, селера, горянка стрілолиста, коріння женьшеню, ягоди глоду, насіння кропиви. З цих рослин і коріння виготовляють настої, чаї, відвари, які приймають курсом протягом декількох місяців.Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також