У парку Шевченка висадять нові дерева на місці зрубаних

У ніч з 11 на 12 квітня, поблизу спортивного комплексу "Динамо", зрізали дерева. 

Як проінформували в мерії, ордер на видалення цих дерев міською радою не видавався, тому зрізання вважається незаконним.

Міський голова Тернополя Сергій Надал розповів у Facebook, що на місці зрубаних тополь у парку Шевченка висадять нові дерева пишуть Тернополяни.

"З метою благоустрою даної ділянки парку та обладнання місць відпочинку тернополян мерія міста знайшла підрядників, які, однак, виявились не надто добросовісними. Адже мови про вирубку здорових та безпечних насаджень не було і не могло бути. На жаль, завданої шкоди не повернути. На місці зрубаних дерев будуть насаджені кількарічні міцні саджанці нових порід в кільканадцять разів більшій кількості, ніж було видалено. Ситуацію особисто візьму під контроль", – написав мер міста.

Нагадаємо, що за фактом зрізання дерев у парку ім. Т. Шевченка КП "Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя" подано заяву у Тернопільський відділ поліції ГУ Національної поліції в Тернопільській області з метою встановлення невідомих осіб, що здійснювали зрізання дерев та притягнення їх до відповідальності.

57059875 2311067189163578 8948977842012553216 nОля Боднар

Опис відсутній


Читайте також