Чортківські перевізники хочуть підняти вартість проїзду до 8 гривень

Перевізник ТОВ «Чортківське автотранспортне підприємство 16142» звернувся до міської ради з клопотанням підвищити вартість проїзду з 5 до 8 гривень через нерентабельність перевезень. Відтак, міський голова Володимир Шматько ініціював перевірку потоку пасажирів у міських автобусах.

Щоб перевірити, чи правильні дані надає нам автопарк стосовно кількості пасажирів, яких перевозить один автобус за одне коло, сьогодні на кожному міському автобусному маршруті загального користування працює представник з міської ради, який здійснює облік пасажирів,  каже міський голова Володимир Шматько.

Щоб пересвідчитися, як працює такий механізм, Володимир Шматько особисто проїхався чи не у кожній маршрутці та пояснив пасажирам, чому їх рахують.


Особисто я вважаю, що підняття вартості проїзду до 8 гривень у міських маршрутках є неприйнятним. Однак у той же час розумію, що тариф – 5 гривень є нерентабельним, оскільки на момент його затвердження вартість пального складала близько 22 гривень і заробітна плата також була нижчою. Та все ж витрати перевізників аж ніяк не збільшилися аж на 60 відсотків, що пропонують у тарифі,  зазначив мер.
Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також