150 людей у неділю бігатимуть лісом: в Тернополі проведуть перший трейл


На перший в історії Тернополя трейловий забіг, який відбудеться другого грудня, чекають 150 учасників з різних міст України. Для охочих побігати горбами пропонують дві дистанції — на 21 та на 7 кілометрів. Як розповідає ініціатор змагань, організатор Тернопільського півмарафону Роман Задорожний, основна мета — залучення аматорів і професіоналів до трейлового бігу та неформальне спілкування, обмін досвідом після фінішу.


На змагання  приїдуть бігуни зі Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Дніпра та інших міст України, загалом Тернопіль чекає на 150 учасників. До участі  допускають усіх охочих любителів оздоровчого бігу, хто встиг попередньо зареєструватись. Учасників просять одягнутись на довгий рукав, мати закриті ноги, головний убір та свисток. 


— З’явились думки про такий забіг давно, під час першого півмарафону. Придумали спочатку нічну Озеряну. Потім вирішили робити змагання в лісі, — пригадує співорганізатор Win trail Михайло Онишків. 


Маршрут забігу пролягає через ліс Кутківців та Пронятина.  Дистанцію днями промаркували організатори та волонтери. Підтримали захід приватні підприємства, тому переможці забігів отримають подарунки. 


Перед змаганнями ліс прибрали та вивезли з нього два буси сміття, зробили це учасники бігового клубу та охочі волонтери. За його словами організатора прибирання Олександра Гром'яка, долучилось до цих робіт близько 20 людей. 

Програма: 

9.00-10.30 видача стартових пакетів на місці старту-фінішу
10.40 відкриття змагань;
10.45 розминка;
10.50 старт 7k;
11.10 старт 21k;
13.30 нагородження переможців та відзначення учасників забігу;
13.45-15.00 борщик-паті, смаколики від бігового клубу Ternopil Running Club - офіційне закриття бігового трейл-сезону;
16.00 закриття стартового табору.
Редакція ДОБИ

Опис відсутній


Читайте також