"Більше тисячі людей з'їли лимони": волонтери "Citrus Life" купили у Тернопільський онкодиспансер скальпель за 670 тисяч гривень. Фото

Більше тисячі людей з'їли лимони аби купити у Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер ультразвуковий скальпель "HARMONIC". Сьогодні, 29 жовтня, завершився благодійний флешмоб "Citrus Life" у якому брали участь люди з усієї України та закордону.


Проект "Citrus Life" об'єднав волонтерів та просто небайдужих людей, які їли лимони та перераховували гроші на благодійний рахунок, аби потім придбати ультразвуковий скальпель. Сьогодні його урочисто передали онкодиспансеру.

Як повідомив один з організаторів акції Сергій Кічула, це був найбільший флешмоб Західної України.

— Більше тисячі людей з'їли лимони та понад 500 людей зняли відео, як вони їдять цитрусові та завантажили його в соціальні мережі. Можу сказати одне, що це найбільший благодійний флешмоб Західної України, який ми втілили на підтримку "Citrus Life". Відео люди скидали з США, ІталіЇ, Франції та інших країн. "Citrus Life" — це лідерський волонтерський рух, який діє по всій Україні. Ми залучили багато людей з різних міст, аби допомогти тим, хто сього потребує, — зауважив організаторів акції Сергій Кічула.

Також, щоб зібрати кошти, волонтери "Citrus Life" організовували концерти, виставки та різні волонтерські акції у різних містах України. Зокрема в Хмельницьку, Вінниці, Києві, Кам'янці-Подільському.


На даний час, в онкодиспансер привезли лише частину закупленої апаратури.

Як повідомив головний лікар КУТОР «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» Леонід Шкробот, офіційне представництво фірми виробника дізналося, що цей проект є благодійним, тому поки тернопільські лікарі чекають на новий апарат, виробник для навчання надав старий.

— Такий апарат єдиний нашій області й він значно розширює горизонти оперативних втручань. Він унікальний за допомогою нього можна провести багато операцій, а головне ці операції будуть якісними. Сьогодні нам привезли лише старий апарат. Офіційне представництво фірми виробника дізналося, що цей проект є благодійним, тому поки наші лікарі чекають на новий апарат, виробник для навчання надав нам старий. Але вже за два місяці до нас приїде новенький ультразвуковий скальпель,  розповів  головний лікар КУТОР «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» Леонід Шкробот.

Додамо, що акція  "Citrus Life" була розпочата в лютому цього року і тривала до серпня. Вартість ультразвукового скальпеля складала 670 тисяч гривень.

Читайте також: У Тернополі для людей з особливими потребами купили спеціальний автомобіль за 17 тисяч євро. ФотоНаталя Дягель

Опис відсутній


Читайте також