Де тернополянкам можна пройти комплексне та якісне обстеження гінеколога всього за 250 гривень

Жіноче здоровя – широке поняття, яке включає в себе догляд за тілом, зовнішністю та уважним ставлення до внутрішніх жіночих органів. Немає нічого важливішого та ціннішого у нашому житті чим власне самопочуття. Для його підтримки важливо вести правильний спосіб життя і намагатися захистити себе від негативного впливу навколишнього середовища.

Одним з найважливіших елементів для збереження здоровя – це своєчасна діагностика. Навіть якщо немає виражених симптомів, відвідувати гінеколога варто мінімум раз у рік. Огляди не повинні бути формальні, лікар – гінеколог має оглянути молочні залози, провести огляд на кріслі, взяти аналізи та направити на ультразвукову діагностику органів малого тазу.

Вплив зовнішнього середовища, постійні стреси, хронічна втома, неправильне харчування – це головні фактори, що впливають на жіночий організм, та знижують його захисні властивості.

Лікарі – гінекологи медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль» вже багато часу допомагають жінкам правильно піклуватися про себе, щоб залишатися впевненими та здоровими.

Зовсім недавно центр став переможцем в номінації «Медичні послуги» у конкурсі Народний бренд 2016. Ця перемога стала показником довіри відвідувачів і пацієнтів «Оксфорд Медікал Тернопіль». На честь цього в медичному центрі проводиться спеціальні пропозиції на комплексне жіноче обстеження.

МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» пропонує представницям прекрасної статі пройти обстеження спеціаліста гінеколога та ультразвукову діагностику органів малого тазу. У відділенні діагностики працюють кваліфіковані лікарі УЗД,що проводять огляд на апараті експертного класу PHILIPS Clear Vue 650, аналогів якого не має у нашому місті. На обстеженні лікар УЗД зможе подивитися на матку, маткові труби, яєчники, лімфовузли та визначити кількість вільної рідини. Вартість такого комплексного обстеження для відвідувачів всього 250 грн.

Періодичні візити до особистого гінеколога дозволяють попередити захворювання і зберегти репродуктивну функцію, що являється найголовнішим в житті кожної дівчини та жінки. Скористайтеся нагодою та завітайте в медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопіль»

Для більш детальної інформації або запису до лікаря телефонуйте: (0352) 52 52 52; (068) 7 52 52 52

Наша адреса: м. Тернопіль, вул. Качали 5 (центр міста)

http://ternopil.oxford-med.com.ua/

Редакція ДОБИ

Опис відсутній


Читайте також