Спалили автомобіль священика зі скандальної тернопільської церкви

Опісля скандалу з п'яними гуляннями священиків у СІТІ та відсторонення від служіння архиєпископа Мстислава Гука, спалили автівку одного із священнослужителів храму Різдва Христового. Невідомий  спалив автомобіль отця Ігоря Прийдуна. Сам священик не має стосунку до скандалу щодо його співотців, попри зміну керівництва Тернопільської єпархії УАПЦ, залишився служити у головному храмі, пише НОВА.

Відомо, що автомобіль «Toyota Camry», що належить сім’ї отця Ігоря, загорівся близько 22-ої години 30 листопада на території шиномонтажу на вул. Бродівська-Гріга у Тернополі. На місце події прибули рятувальники, та вогонь встиг знищити моторний відсік, лобове скло та пошкодив салон автомобіля. Оскільки інтенсивність обгорання авто викликала підозри про підпал, поліція перевірила камери відеоспостереження на прилеглій  території. Підозри підтвердилися — на записі видно, як невідомий чоловік здійснив підпал автомобіля і швидко утік з місця події. Що за недоброзичливець так поквитався зі священиком і за що? Чи має це стосунок до його служіння? З цими запитаннями «НОВА…» звернулася до власника автомобіля.

Отець Ігор наразі відмовляється коментувати неприємну пригоду.

— Не знаю, хто це зробив. У мене немає ворогів, ніхто мені не погрожував… Цим займається слідство, вся інформація у них, — коротко відповів священик у телефонній розмові.

Редакція ДОБИ

Опис відсутній


Читайте також