Тернопільський акушер-гінеколог розповіла 5 простих правил інтимної гігієни

Інтимна гігієна - невід'ємна частина догляду кожної людини. Турбуючись про шкіру обличчя та тіла не варто забувати і про інтимні частини. Є кілька основних правил, про які нам розкаже, акушер - гінеколог МЦ «Оксфорд Медікал» Грицько Юлія Богданівна:

1. Грамотний підбір засобів. Ні в якому разі не можна використовувати мило та гелі, призначення яких не відповідає інтимній гігієні, адже при зміні кислотності, ми самі ж створюємо середовище патогенної мікрофлори

2. Потрібно мінімум два рази на день приймати душ, або ж користуватись вологими серветками без спирту. Варто зазначити що під час менструацій та після дефекацій, робити це треба частіше.

3. Після відвідування басейну або ж відкритих водоймищ, потрібно користуватись інтимним кремом, він знезаражує і відновлює захисну оболонку піхви

4. Будь які щоденні прокладки обов’язково міняти як мінімум кожні чотири години, те що вони вбирають прекрасне середовище для розмноження бактерій, які можуть спричинити кандидоз та бактеріальний вагіноз.

5. Носіть зручну білизну, бажано з бавовни, льону, вовни або ж з шовку. Штучні і вузькі натягнуті тканини блокують потрапляння кисню до статевих органів, чим спричиняють порушення кровообігу, також висип і подразнення

Якщо дотримуватись усіх цих правил, наголошує пані Юлія, можна не турбуватись про інфекції неспецифічної етіології, але розраховувати на одну лише гігієну не варто, потрібно дотримуватись правил статевого життя щоб уникнути інфекцій специфічної етіології.

Обов'язково раз у рік потрібно відвідувати спеціаліста, щоб уникнути небажаних захворювань зв’язаних з гінекологічними проблемами.

 

Редакція ДОБИ

Опис відсутній


Читайте також