“Дівчата, там вокаліст косить під Тома Йорка” – у “Козі” закрився концертний сезон (фото)

Автор: на Тра 29, 2012 10:20 | Прокоментуй! Переглядів:564
 Концертний сезон закрили у “Козі” 25 травня . У день закриття там грали тернопільські  Red Cardinals, київські  Seahorse  та чернівецький “Палаючий кущ”.

“Палаючий кущ” грали першими і, вже починаючи із їх виступу, під сценою зібралось чимало охочих потанцювати.

- Дівчата, заходьте всередину, вам сподобається, там вокаліст “косить” під Тома Йорка, – каже своїм подругам хлопець, який вийшов зсередини на літній майданчик. Дівчата допивають пиво і таки заходять всередину.

Бажаючих потрапити на концерт достатньо, під сценою майже всі танцюють. Вхід коштував 25 гривень, що звично для нашого міста, та мало для великих міст.

Київська четвірка Seahorse у Тернополі вже вдруге. Минулого року вони виступали в “Козі” у майже тридцятиградусний мороз, після чого написали у своєму livejournal, що наша публіка дуже хороша, бо в Києві на концерт маловідомих “чуваків” у такий холод прийшло б кілька людей, а в нас був повний зал. Цього разу кияни виступали другими і просто порвали зал.

Вокаліст Seahorse Діма Машкін під час виступу моторошно хитався із сторони в сторону, чимось нагадуючи танці Ієна Кертіса, проте, із менш хаотично. Час від часу, звертаючись до залу, закочував очі догори, що було видно лише білки.

- Заграйте, заграйте цю, вона є у мене в аудіозаписах! – кричала дівчина з одного кутка. Інша, яка танцювала під сценою викрикує: “Ви ах*ні!” Музиканти у Тернополі презентували дебютну роботу Watch A Seahorse Give Birth, а диски із новим альбомом продавати не по 20, а по 15 гривень – “бо це Тернопіль”.  Футолку із логотипом гурту і зображенням морського коника вони вирішили просто подарувати хлопцю із залу.

- Зараз будуть грати пацани, які всіх порвали, коли грали у Києві. Сподіваюсь, тут буде те ж саме! -  оголосив Діма Машкін тернопільських Red Cardinals. Гурту із залу одразу почали аплодувати, а як тільки вони налаштували інструменти, під сценою зібралась юрба фанатів. Під час однієї із пісень традиційно когось носили на хвилі із рук. В кінці виступу, який щоразу закінчується шумовим перформансом, музиканти кидали гітари об підлогу, стукали ними до стін чи наближали до “комбіка”, щоб вони свистіли.

Кожен із гуртів викликали “на біс”. Гітарист Red Cardinals  ”на біс” грав на чужій гітарі – струни своє він порвав.

Закриття концертного сезону у “Козі” не означає, що ціле літо концертів там не буде – просто буде обмеженою їх кількість.

- Сезон 2011-2012 у Козі видався напрочуд інтенсивним. Було проведено більше 60-ти концертів та вечірок. У нас виступали артисти з Німеччини, Франції, Чехії, Росії, Білорусі, Польщі, Великобританії, США та зі всіх куточків України. Коза знайшла своє музичне обличчя та публіку, – говорить дирекція закладу.

Мар’яна СУДОВА

фото: Надія РОТМАН 

Погода, Новости, загрузка...

Залишити коментар

Інформація

Підписка

Ви можете підписатися і отримувати на свою електронну пошту новини.

Останні новини

18:19
15:18
14:59
13:52
12:45
11:26
10:12
09:04
08:48
07:36
23:31
23:16
22:46
19:05
18:43

Цікаве

Ми ВКонтакті i Facebook