Завтра в Тернополі на спортивному майданчику діти змагатимуться зі стрітболу

7Hr79E2cXx89 жовтня о 16.00 год. на універсальному майданчику по вул. Вербицького, 6  відбудеться турнір зі стрітболу.Захід проходить у програмі "Дворових Олімпійських ігор".

Стрітбол походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах.У гру грають 2 команди. Склад команди  5 гравців (3 польових та 2 запасних). Гра триває два періоди по 8 хвилин. Гра зупиняється, якщо одна з команд виграє з рахунком 8:0. Гра  проходить "на одне кільце", при цьому команда перед забиванням м'яча в кільце повинна "вивести" його за трьох-очкову лінію. Організатори: Тернопільське обласне відділення Національного Олімпійського комітету України та Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення. Телефон для довідок:  51 16 35 Джерело: sports.te.ua