Учасник АТО Віталій Гирба став срібним призером в Португалії

У cтолиці Португалії Лісабоні учасник АТО Віталій Гирба з Могилів-Подільська Вінницької області у ваговій категорії до 66 кг, серед дорослих борців класичного стилю, став срібним призером відкритого турніру з боротьби.

Змагання були присвячені 31-ій річниці Асоціації аматорської боротьби Лісабону. У міжнародних змаганнях взяли участь близько 100 учасників, які представляли найсильніші португальські та іспанські спортивні клуби.

Наш земляк зараз тренується у Школі боротьби містечка Казал де Камбра, що поряд з Лісабоном (головний тренер Луїш Маркеш, помічник головного тренера Олег Сцібайло). Борці цього клубу зайняли друге загальнокомандне місце. Також чемпіонами турніру стали представники цієї спортивної школи Антоніо Кабрал ( до 60 кг) та Ед Нілсон Тавареш ( до 100 кг), а бронзову нагороду виборов Жуліньйо Джу (до 66 кг).