Тернополянці, яка билась на шпагах в Києві, дали приз

Бронзовою призеркою на Чемпіонаті України з фехтування стала майстер спорту міжнародного класу Олена Кривицька з Тернополя. Спортсменка розділила третю сходинку п’єдесталу пошани разом із львів’янкою Анфісою Почкаловою. Тренери Олени - Віктор Духота та Дмитро Рейзлін.А переможницею серед жінок була киянка Фейбі Бежура. Друге місце у спортсменки зі Львова Анастасії Івченко. Як повідомляє Національна Федерація фехтування України, Бежура уперше у своїй спортивній кар’єрі стала чемпіонкою України з фехтування на шпагах у дорослій віковій категорії. У півфіналі Фейбі обіграла Олену Кривицьку (15:13), взявши, таким чином, реванш за програш у чвертьфіналі Чемпіонату України 2013 року, що проходив в Ужгороді, а у фіналі перемогла львів’янку Анастасію Івченко (15:9).

У командних змаганнях Олена Кривицька, виступаючи в складі команди Київ-1, зайняла друге місце.