Інтернет газета Доба


Новина

Тернополянка пожалілась на водія за те, що він попросив показати посвідчення

14 Грудня
15:30 2016

Пасажирка пожалілась на водія автобуса за те, що той попросив показати її пенсійне посвідчення. Про курйозний випадок розповів начальник управління транспорту Ігор Мединський. 

За його словами, у маршрутку зайшов чоловік, який хотів проїхатись безкоштовно, оскільки у нього було посвідчення. Проте, йому було відмовлено, бо в маршрутці вже було троє пільговиків. Щоб пересвідчитись у цьому чоловік попросив пільговиків показати свої документи. Проте, посвідчення показали лише двоє пасажирів.

— Водій звернувся до дівчини, яка також мала посвідчення і не показала його. Сказав, що має через неї проблеми і попросив, щоб вона довела, що дійсно має право на пільговий проїзд. Дівчина на таку заяву відреагувала скаргою на водія. За її словами, водій не має права афішувати той факт, що вона є інвалідом. Тернополянка наголосила, що навіть лікарі такого не розголошують, - розповів Ігор Мединський. 

Начальник управління каже, що дівчина в даному випадку повністю права.

— Вона показала водієві посвідчення, коли заходила у маршрутку і цього достатньо. Показувати посвідчення пасажирам, які заходять у громадський транспорт і таким чином роблять власні перевірки, не потрібно. В даному випадку вони можуть лише запитати водія про те, скільки пільговиків у маршрутці і йому мусять вірити. Юридичного права робити такі перевірки вони не мають. Якщо водій сказав, що пільгових місць немає, значить потрібно платити або чекати іншу маршрутку, - каже Ігор Мединський.

В даному випадку з водієм, який змушував дівчину вдруге показувати посвідчення, попередили про подібні випадки у майбутньому і нагадали права пасажирів. 

Шери
Loading...

Додати коментар

Ваша e-mail скринька публікуватися не буде

Найсвіжіше

Погода

Погода 22.11.15, вечір
Погода у Тернополі
+3°

вологість: 93%

тиск: 726 мм

вітер: 3.0 м/с,

Доба в соціальних мережах