Тернопільський студент Сергій Литвин, на змаганнях з пауерліфтингу "вижав" 167 кілограм і виграв

167,5 кілограм "вижав" лежачи тернопільський студент Сергій Литвин. Хлопець дебютував на чемпіонаті України з пауерліфтингу (жим лежачи) і виграв, пишуть на сайті "Народне слово"

Чемпіонат відбувався у Нетішині Хмельницької області. Студент третього курсу ТНПУ факультету фізвиховання Сергій Литвин є вихованцем колишнього заслуженого тренера України з гирьового спорту Петра Багрія. З результатом 167, 5 кілограм, Сергій став чемпіоном України серед юніорів та виконав норматив КМС. Також днями на змаганнях з легкої атлетики серед школярів, що відбулись у Києві. Перемогу на дистанції 1500 метрів з перешкодами виборола школярка зі Зборівської ДЮСШ Надія Луцик. Її подруга Більчак Оксана, зайняла третє місце в бігу на 800 метрів, а друге місце на 3000 метрів здобула Пиж Оксана. Роман СНІДАНКО