Тернопілля: Марія Хлян стала чемпіонкою Європи з важкоатлетики

10624579_1513231678949369_847269788087747555_nНа Кіпрі, у місті Лімассол, впродовж тижня тривав чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років. Збірна України показала себе на цьому турнірі надзвичайно вдало.

Спортсменка з Тернопілля Марія Хлян, яка виступила у складі команди, у ваговій категорії до 69 кг серед молоді, стала переможницею. Наша землячка, показавши результат 98 кг у ривку, 119 кг у поштовху та 217 кг у сумі двоборства, стала беззаперечним лідером змагань і отримала три золоті медалі.

Довідково: Марія Хлян - майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики, вихованка Скалатської дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Підволочиського району, студентка Тернопільського Національного економічного університету, представляє обласну ШВСМ, тренується під керівництвом Віктора Симіва та Вікторії Шаймарданової.(На фото Марія Хлян - друга зліва серед колег зі збірної, яких зустрічають після Чемпіонату Європи).