Інтернет газета Доба


Новина

Саме зараз в Тернополі їдять мед, п'ють медовуху та роблять глечики (Фото)

28 Серпня
16:00 2012
 

У Парку Національного відродження проходить свято меду "Мед - це сила, смакота! Дякую, тобі, бджола!" й проходить виставка-ярмарок тернопільських майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Усі бажаючі можуть не лише подивитися на роботи умільців, але й купити щось на згадку й спробувати зробити вироби своїми руками.

- Свято меду мені дуже подобається. Жителі і гості міста можуть купити й спробувати мед бджолярів та медовуху. Майстри виставляють свої вироби. Вони продають їх й навчають своєму ремеслу. Можна спробувати зробити глечик з глини, - каже тернополянин Назар Підкова. - Майстри з художньої школи виставляють свої картини маслом та картини зроблені з соломи. Майже всі вироби ручної роботи - вишиванки, вироби з гіпсу, бісеру, вовни, кераміки та глини.

Назар зазначає, що вже працює фонтан, люди помаленьку підтягуються. На сцені перевіряють аудіо системи. Вже поставлені палатки з пивом й шашликами. Крім того, на польовій кухні готують грибну юшку.

-Мені дуже подобається. Думаю, свято вийде на славу. Я вже купив собі кілька сувенірів та спробував медовухи й меду, - каже чоловік.

[gallery]

Фото Дмитро Кучер

Іванна КАНАК

Шери
Loading...

Додати коментар

Ваша e-mail скринька публікуватися не буде

Найсвіжіше

Погода

Погода 22.11.15, вечір
Погода у Тернополі
+3°

вологість: 93%

тиск: 726 мм

вітер: 3.0 м/с,

Доба в соціальних мережах