Інтернет газета Доба


Новина

Михайло Гаврилюк, якого голим катував Беркут, розповів подробиці

24 Січня
18:47 2014
Катований беркутівцями активіст Михайло Гаврилюк звільнився завдяки афганцям та Автомайдану. Він каже, що серед беркутівців були такі, які закликали не бити його більше, але більшість їх не слухала.

Про це він розповів у Штабі національного спротиву у п'ятницю. Гаврилюк також повідомив деякі деталі свого захоплення силовиками та подальших подій.

За його словами, під час атаки він відступав останнім, оскільки намагався по дорозі підібрати пораненого, якого контузило гранатою.

- Потім мене схопили, затягли до себе і почали бити. Вони повалили мене на землю, ставили ноги на голову і так фотографувалися. Це в них була така розвага, - сказав Гаврилюк.

- Били всі по черзі. А потім хтось запропонував відрізати мені чуба. Вони тримали мою голову і по частинах відрізали чуба ножем, - розповів активіст.

За словами Гаврилюка, поміж силовиків були також кілька людей, які через певний час почали закликати інших не бити його більше, однак більшість їх не слухала.

- Коли їм набридло мене бити, мене затягли в автозак і повезди до відділку. По дорозі я кілька разів вирубався, а з відділку мене забрала щвидка. В лікарню за мною приїхали афганці. І з лікарні мені вдалося завдяки їм, а потім мене забрав машиною хлопець з Аавтомайдану, - розповів чоловік.

Гаврилюк сказав, що зараз почувається, ще не дуже добре, однак настрій має бойовий.

-Вони створили коридор і вимагали, щоб я крізь нього пройшов, але я не виконав їхні накази. Я ж не дурний! Ще я козак. І я попереджаю хлопців по той бік барикад: козаки один одного в біді не кидають, вони помстяться за мене і ця помста буде страшна.

За матеріалами Української Правди

Шери
Loading...

Додати коментар

Ваша e-mail скринька публікуватися не буде

Найсвіжіше

Погода

Погода 22.11.15, вечір
Погода у Тернополі
+3°

вологість: 93%

тиск: 726 мм

вітер: 3.0 м/с,

Доба в соціальних мережах