Інтернет газета Доба


Новина

"Людина сьогодні хоче стати богом", - тернопільський священик про руйнування довкілля

16 Вересня
10:13 2013
Закликав бережливо ставитися до природніх ресурсів та Богом сотвореного світу референт у справах екології Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Василь Шафран 14 вересня на спільній молитві членів молодіжних спільнот Тернополя з нагоди свята Бога Творця у храмі св. апостола Петра (масив “Аляска”).

- Людина сьогодні хоче стати Богом, вона хоче панувати у світі, тому й дух панування та зажерливості панує у цьому світі, - наголосив о. Шафран. - Заради власної наживи люди йдуть на наймерзенніші кроки.

Під час Святої Літургії священик повчав молодих людей, як потрібно ставитися до довкілля, а відтак очолив молитву перед монументом св. Франциска з Асижу, який є покровитем екологів і тих, що піклуються про охорону природного середовища.

Священик висловив стурбування, що нещадне ставлення до довкілля руйнує гармонію, яку заклав Бог, як Творець цього світу. Він закликав молодь застановитися над питанням особистої та соціальної відповідальності за дарований Богом світ природи та активно здійснювати екологічні ініціативи для зменшення забруднення навколишнього середовища.

Послання, у якому лунає заклик до усіх християн про збереження довкілля, виголосили у неділю, 15 вересня, у кожному храмі Тернопільсько- Зборівської архиєпархії.

Фото: Прес-служба Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії

Шери
Loading...

Додати коментар

Ваша e-mail скринька публікуватися не буде

Найсвіжіше

Погода

Погода 22.11.15, вечір
Погода у Тернополі
+3°

вологість: 93%

тиск: 726 мм

вітер: 3.0 м/с,

Доба в соціальних мережах