Легкоатлети зі всієї Тернопільщини змагались під дощем на снігом

0E1j7rHoMx4Два дні у Тернополі змагались легкоатлети зі всієї області. Весняний чемпіонат  з легкої атлетики був за не дуже сприятливої погоди - змагатись довелось під дощем та снігом.

На змагання приїхали команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл та дорослих спортсменів. У змаганнях взяло участь 14 відділень легкої атлетики ДЮСШ м. Тернополя та районів, а також 9 команд серед дорослих. Серед дорослих перемогу здобула команда міста Тернополя. Серед команд ДЮСШ перше місце здобула команда ОДЮСШ «Колос». Переможців чемпіонату нагородили грамотами та кубками департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації. Довідка: Серед здобутків атлетів на змаганнях слід відзначити встановлення рекорду області у штовханні ядра серед юнаків вихованця Бучацької ДЮСШ Івана Карюка (тренер – Іван Чуба). Рекорд, встановлений атлетом – 18,63 м дає йому змогу взяти участь у чемпіонаті світу серед юнаків, який відбудеться у Колумбії. Щодо інших особистих результатів змагань серед дорослих спортсменів, у бігу на 100 м перемогу здобув вихованець ШВСМ Олег Данилюк (тренер – Васірук М.С.) На цій же дистанції серед жінок переможницею стала Марія Хрома (ОДЮСШ «Колос», тренер – Гавронська Н.Я.). У бігу на 400 метрів перше місце виборов Володимир Допта з часом 52,4 с (ОДЮСШ «Колос», тренер – Васірук М.С.). На дистанції 800 м переможцем став Руслан Даньків з (ШВСМ, тренер – Стефанишина О.В.). У спортивній ходьбі лідирувала Русаліна Поворознюк, у стрибках у висоту найкращий результат показав Віктор Ворко (ОДЮСШ «Колос», тренер – Кармелюк Є.Т.), у стрибках у довжину здобув Сергій Крук (ШВСМ, тренер – Васірук М.С.).