Інтернет газета Доба


Новина

9 важливих фактів, які варто знати абітурієнту про пробне ЗНО

11 Січня
16:30 2017
Розпочалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Триватиме вона до 31 січня. Для абітурієнтів це можливість ознайомитися із процедурою та стандартизованими тестами, виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, оцінити власний рівень навчальних досягнень.
 
1) Реєстрація здійснюється тільки через Інтернет. Бажаючим проходити пробне тестування у м. Тернополі необхідно зареєструватись на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.if.ua) у розділі «Реєстрація на пробне ЗНО-2017».
 
2) Необхідно заповнити та роздрукувати на сайті форму заяви на пробне ЗНО з кодом та паролем інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» і квитанцією (-ями) на оплату проходження пробного ЗНО. Здійснити оплату на основі квитанції (-ій) на оплату проходження пробного ЗНО протягом семи робочих днів в установах будь-якого банку України.

3) Вартість одного пробного тестування для областей, які підпорядковані Івано-Франківському регіональному центру оцінювання якості освіти - 129 грн. (без урахування банківського збору).

4) Квитанцію про оплату не варто викидати, оскільки вона вважається підтвердженням факту реєстрації на пробне ЗНО-2017 та підтвердженням ознайомлення та згоди учасника з умовами проходження пробного тестування.

5) У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються, але за особою залишається право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань у триденний термін за адресою, вказаною у запрошенні (реєстраційній картці).

6) Запрошення (реєстраційна картка) роздруковується самостійно з інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.if.ua) після 14 березня 2017 року. У запрошенні (реєстраційній картці) вказується інформація про пункт(-и) пробного тестування м. Тернополя, у якому (-их) учасник буде проходити ПРО-ЗНО-2017.

7) Кожна особа може зареєструватись не більше як на 2 предмети, один з яких українська мова і література.

8) Графік проведення ЗНО: 01 квітня 2017 року (субота) - українська мова і література. 08 квітня 2016 року (субота) - англійська, німецька, французька, іспанська мови, біологія, географія, історія України, математика, російська мова, фізика, хімія.

9) Учасники пробного тестування повинні прибути до пункту пробного тестування до його початку, маючи з собою: квитанцію про сплату вартості послуг з проведення пробного тестування; запрошення (реєстраційну картку); паспорт або свідоцтво про народження.

Контактні телефони:

У Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти: (0342)-75-09-75 (багатоканальний номер гарячої лінії), за яким можна отримати додаткову інформацію про зовнішнє незалежне оцінювання.

У м. Тернополі:

43-57-85 (вул. м. Кривоноса, 7а, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, Шайнюк Юрій Чеславович); 40-09-94 (бульвар Шевченка,1, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу, Трофимчук Андрій Васильович).

Шери
Loading...

Додати коментар

Ваша e-mail скринька публікуватися не буде

Найсвіжіше

Погода

Погода 22.11.15, вечір
Погода у Тернополі
+3°

вологість: 93%

тиск: 726 мм

вітер: 3.0 м/с,

Доба в соціальних мережах